Kategorie

O Firmie

Nasza firma powstała w 1994 r. jako F.H. "Armet". Od początku swojej działalności specjalizujemy się w handlu hurtowym armaturą instalacyjną, techniką grzewczą oraz wyposażeniem łazienek.

 

Od 1997 r. prowadzimy również sprzedaż detaliczną. Dzięki bardzo szerokiej ofercie handlowej jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Naszymi klientami są przede wszystkim hurtownie i sklepy instalacyjne, ale również serdecznie zapraszamy na zakupy instalatorów oraz klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje techniki grzewcze, wyposażenie łazienek, instalacje sanitarne i zlewozmywaki. Wyznając zasadę "Najwyższa jakość za rozsądną cenę" współpracujemy tylko z wiodącymi i sprawdzonymi producentami z branży instalacyjno sanitarnej.

 

Dzięki dużemu potencjałowi naszej firmy jesteśmy w stanie wynegocjować najlepsze warunki handlowe od dostawców co bezpośrednio przekłada się na bardzo korzystne ceny dla naszych klientów.

 

Filozofią naszej firmy jest optymalizacja kosztów w taki sposób aby przy maksymalnie komfortowej obsłudze zaoferować klientowi towar w jak najkorzystniejszej cenie.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy

 

 

Nasze marki
  •  
Dostawa na czas
Profesjonalne doradztwo
Najlepsze promocje